Artikelen

Leden HKR in cijfers

PLAATSAANTAL INWONERSLEDEN HEEMKUNDEPERCENTAGE
Lobith3103541,8%
Aerdt858475,0%
Tolkamer2805431,5%
Herwen1022404,0%
Pannerden2433281,0%
Spijk696111,5%

Totaal aantal leden op het Gelders Eiland: 223 Leden

Buiten het Eiland in Nederland en in Duitsland: 56 leden = 20 %

Totaal aantal leden: 279

Geplaatst op 26-09-2015 door HKR

Terug naar het overzicht

Naam:
E-mail: (optional)
Smilies:  

| Vergeet Mij